Wie is wie?

Directie

Algemeen directeur Willy Lemmens

016 23 56 77

adm@sml.be
 

Pedagogisch directeur Herwig Hendrikx

016 23 56 77

herwig.hendrikx@sml.be
 

Pedagogisch directeur Geert Pues

016 23 56 77

geert.pues@sml.be

Pedagogisch directeur Nadine Roman

016 22 62 77

nadine.roman@sml.be

           
Boekhouding: boekhouding@sml.be

 

CLB   

 

Centrum voor leerlingenbegeleiding (CLB)

Karel Van Lotharingenstraat 5, 3000 Leuven, 016 28 24 00


Campus Charles Deberiotstraat 

Danielle De Raeve (eerste graad)

0490 64 51 17

danielle.deraeve@vclbleuven.be

Loes Kestens (tweede/derde graad)

0490 64 51 84

loes.kestens@vclbleuven.be

 

Campus Sint-Jacobsplein

Niki Paeps

0490 64 51 13

niki.paeps@vclbleuven.be

 

Naast de anker maken ook een arts en paramedisch werker deel uit van het CLB-team. Zij staan in voor de medische onderzoeken (1ste en 3de jaar), vaccinaties en vragen over gezondheid. Hilde Lagae is de CLB-arts voor onze school en Ann Buntinx is de paramedisch werker.

 

                 
                   Het InformatieVeiligheids- en PrivacyBeleid wordt momenteel aangepast
                   aan de Algemene Verordening Gegevensbescherming

Leerlingenbegeleiding


Ruth Bourgoing, tweede en derde graad
ruth.bourgoing@sml.be

 

Els Heethem, tweede graad
els.heethem@sml.be

 

Lieve Pauwels, eerste graad
lieve.pauwels@sml.be

 

Herwig Hendrikx, pedagogisch directeur

Geert Pues, pedagogisch directeur

Nadine Roman, pedagogisch directeur

Schoolbestuur

 

Schoolbestuur SMD-L vzw


Charles Deberiotstraat 14
3000 Leuven

Voorzitter: Dirk Stiers

Charles Deberiotstraat 14       3000 Leuven        016 23 56 77          adm@sml.be

Sint-Jacobsplein 15                  3000 Leuven        016 22 62 77          adm@sml.be

  • w-facebook