1contact-us.jpg

Contact  - Wie is wie?

DBS - 016 23 56 77
SJP  - 016 22 62 77

Directieteam

directeur Herwig Hendrikx

016 23 56 77

herwig.hendrikx@sml.be
 

directeur Geert Pues

016 23 56 77

geert.pues@sml.be

directeur Nadine Roman

016 22 62 77

nadine.roman@sml.be

           
beleidsondersteuning:

 

Stijn Huybrighs: stijn.huybrighs@sml.be
Jens Vanhouwaert: jens.vanhouwaert@sml.be

Ninke Visser: ninke.visser@sml.be

                 
                  

ICT 

Tim Grené: tim.grene@sml.be

Jens Vanhouwaert: jens.vanhouwaert@sml.be

Wouter Bogaerts: wouter.bogaerts@sml.be

Christel Simons: christel.simons@sml.be

CLB   

 

Centrum voor leerlingenbegeleiding (CLB)

Karel Van Lotharingenstraat 5, 3000 Leuven, 016 28 24 00


Campus DBS

Laura Delrue (eerste/tweede graad)

laura.delrue@vclbleuven.be

Loes Kestens (derde graad)

0490 64 51 84

loes.kestens@vclbleuven.be

 

Campus SJP

Niki Paeps

0490 64 51 13

niki.paeps@vclbleuven.be

Lieve Pauwels

eerste jaar campus DBS

lieve.pauwels@sml.be

Niels Merckx

tweede jaar campus DBS

niels.merckx@sml.be

 

Els Heethem

eerste graad campus SJP

derde jaar DBS & SJP

vierde jaar campus DBS & SJP (doorstroom/arbeidsmarkt)

els.heethem@sml.be

Ruth Bourgoing

vierde jaar campus DBS & SJP (domeinoverschrijdende

en domeingebonden doorstroom)

vijfde jaar campus DBS & SJP

ruth.bourgoing@sml.be

Mieke Muys

6de jaar campus DBS & SJP

mieke.muys@sml.be

Zorgteam

Boekhouding

Schoolbestuur

 

Schoolbestuur SMD-L vzw

Charles Deberiotstraat 14
3000 Leuven

Voorzitter: Els Buelens