top of page
1contact-us.jpg

Contact  - Wie is wie?

DBS - 016 23 56 77
SJP  - 016 22 62 77

Directieteam

directeur Iris Caluwaerts

016 22 62 77

iris.caluwaerts@sml.be

directeur Stijn Huybrighs (a.i. Herwig Hendrikx)

016 23 56 77

stijn.huybrighs@sml.be

directeur Geert Pues

016 23 56 77

geert.pues@sml.be

           
beleidsondersteuning:

 

Maarten Toeback: maarten.toeback@sml.be
Jens Vanhouwaert: jens.vanhouwaert@sml.be

Ninke Visser: ninke.visser@sml.be

                 
                  

IT 

Tim Grené: tim.grene@sml.be

Wouter Vandeput: wouter.vandeput@sml.be

Christel Simons: christel.simons@sml.be

CLB   

 

Centrum voor leerlingenbegeleiding (CLB)

Karel Van Lotharingenstraat 5, 3000 Leuven, 016 28 24 00

Campus DBS

Griet Dereymaeker (eerste, tweede en derde jaar)

0490 64 51 90
griet.dereymaeker@vclbleuven.be

Toon Mertens (vierde jaar en derde graad)

0490 64 51 65

toon.mertens@vclbleuven.be

Campus SJP

Niki Paeps

0490 64 51 13

niki.paeps@vclbleuven.be

Annelies Weytjens

eerste graad campus DBS

annelies.weytjens@sml.be

Els Heethem

zorgcoördinatie

derde jaar DBS & SJP

vierde jaar campus DBS & SJP (MWW en MW) 

els.heethem@sml.be

Ruth Bourgoing

eerste graad campus SJP

vierde jaar campus DBS & SJP (alle studierichtingen behalve MWW en MW)

vijfde jaar campus DBS & SJP

ruth.bourgoing@sml.be

Mieke Muys

6de jaar campus DBS & SJP

mieke.muys@sml.be

Zorgteam

Boekhouding

Schoolbestuur

 

Schoolbestuur SMD-L vzw

Charles Deberiotstraat 14
3000 Leuven

Voorzitter: Els Buelens

bottom of page